Interim communicatie
Tekst
Aanbestedingen

Over ons

Daphne Markvoort

daphne@hannekejanssen.nl 

"Het vertellen van een verhaal, dat is wat ik het liefste doe. Met veel enthousiasme zet ik me dan ook voor elke opdracht in!"

Amber Maathuis

amber@hannekejanssen.nl

"Ik pak elke uitdaging vol enthousiasme aan en ik zet graag mijn creativiteit in om elke opdracht tot een succes te maken."

Mindy Strampel

mindy@hannekejanssen.nl

"Het schrijven van een heldere communicatieboodschap die de kern raakt. Met enthousiasme ga ik de uitdaging aan om dit keer op keer tot een succes te maken."


Ronny Veldhuis

ronny@hannekejanssen.nl

“Ik houd van afwisseling en word uitgedaagd door complexe vraagstukken en projecten waarin ik me kan vastbijten. Een mix van creativiteit en structuur. Dan ben ik op mijn best.”

Marieke Pross

marieke@hannekejanssen.nl

“Handen uit de mouwen steken en met een no nonsens mentaliteit lekker aan het werk.”

Hanneke Janssen

hanneke@hannekejanssen.nl 

"Lekker nuchter en praktisch, niet zeuren maar aanpakken en met de voeten in de klei. Dat past mij wel!"

Marije Herder

marije@hannekejanssen.nl

“Richting geven door middel van communicatie. Met een enorme dosis enthousiasme ga ik graag de uitdaging aan om dit steeds weer voor elkaar te krijgen.”

Stef Meilink

stef@hannekejanssen.nl

“Elke dag weer wat anders doen, dat maakt dit werk zo leuk!” 

Simone Janssen

simone@hannekejanssen.nl 

"Ik ben blij dat ik dit werk mag doen. Elke dag is anders, dat maakt het zo leuk!"