Interim communicatie
Tekst
Aanbestedingen

Over ons

Hanneke Janssen

hanneke@hannekejanssen.nl 

"Lekker nuchter en praktisch, niet zeuren maar aanpakken en met de voeten in de klei. Dat past mij wel!"

Jeanine Valster

jeanine@hannekejanssen.nl 

"Elke nieuwe uitdaging met creativiteit aanpakken, daar krijg ik energie van."

Rens Kruiper

rens@hannekejanssen.nl 

"Met een nuchtere kijk de situatie aanvoelen en iets neerzetten waar iedereen trots op is, pas dan is het doel bereikt!"

Elise Hoff

elise@hannekejanssen.nl 

"Actieve inzet en werken met veel plezier; zo haal ik het beste uit elke opdracht!"

Esperanza Claasen

esperanza@hannekejanssen.nl

"Als kind verslond ik boeken en zodra ik met een pen overweg kon, schreef ik mijn eigen korte verhalen. 'Dit is het'; ik had mijn roeping gevonden!"

Simone Janssen

simone@hannekejanssen.nl 

"Ik ben blij dat ik dit werk mag doen. Elke dag is anders, dat maakt het zo leuk!"